League Of Gods-Metin2 Forum
Σας καλωσορίζουμε στο Forum του νέου ελληνικού Private Server , League Of Gods! Για να κάνετε σύνδεση στο Forum πρέπει να έχετε λογαριασμό!
Για δημιουργία λογαριασμού πηγαίντε στην εγγραφή!
Εάν έχετε ήδη λογαριασμό απλά πατήστε Σύνδεση!


Η Δ.Ο του League Of Gods!
League Of Gods-Metin2 Forum
Σας καλωσορίζουμε στο Forum του νέου ελληνικού Private Server , League Of Gods! Για να κάνετε σύνδεση στο Forum πρέπει να έχετε λογαριασμό!
Για δημιουργία λογαριασμού πηγαίντε στην εγγραφή!
Εάν έχετε ήδη λογαριασμό απλά πατήστε Σύνδεση!


Η Δ.Ο του League Of Gods!
League Of Gods-Metin2 Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
SiteΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
LoG Status: Server:Online Chars:Online Ch1:Online Ch2:Online Ch3:Offline

 

 Αξίζει επιβράβευση.

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
NoobKilleR

NoobKilleR


Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2015
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Αξίζει επιβράβευση. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αξίζει επιβράβευση.   Αξίζει επιβράβευση. I_icon_minitimeΠαρ 27 Νοε - 1:07

Καλησπέρα στην κοινότητα.

Μιας και ο Server είναι Down για τις αλλαγές στα 90+lv map και έχω λίγο χρόνο να επεξεργαστώ το Forum θέλω να πω ένα μεγάλο μπράβο στην Δ.Ο αν και η παρουσία τους μέσα στο Game δεν είναι εμφανές φαίνεται οτι διαχειρίζεσται τα θέματα πολύ καλά όπως αυτό στο όποιο πιστεύω έχει δυσκολέψει\ξενερώσει όλο το Server. Συνεχίστε την καλή δουλειά. Απο μένα απλά περιμένω να υπάρξει περισσότερη ενεργητικότητα απο εσάς μέσα στο παιχνίδι καθως τα πράγματα αρχίζουν και ξεφεύγουν. Θα μου πεις τι να κάνω τον Refery? Ναι στην συγκεκριμένη στιγμή θα χρειαστεί να το κάνετε παιδιά γιατί ο Server έχει πολύ μεγάλο πληθυσμό σε πολύ μικρο χρονικό διάστημα και δημιουργείτε ένα ΧΑΟΣ.

Αυτά απο εμένα και πάλη μπράβο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fallenfriendsmt2.weebly.com/
[BA]NaSty
Board Admin
Board Admin
[BA]NaSty


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2013

Αξίζει επιβράβευση. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αξίζει επιβράβευση.   Αξίζει επιβράβευση. I_icon_minitimeΠαρ 27 Νοε - 1:19

Φίλε μου καταρχήν σε ευχαριστώ πολύ εκ μέρους της Δ.Ο για τα καλά σου λόγια. Με το δεύτερο θέμα όμως, επέτρεψε μου να διαφωνήσω. Εγώ προσωπικά είμαι μέσα στον Server από πολύ νωρίς το μεσημέρι... Δεν κατηγορώ τον [Admin]Veil μιας και είναι εν γνώση μου η απουσία του διότι ασχολείται με τα τεχνικά του Server.. Παρ' όλα αυτά, και αυτός είναι αρκετές ώρες στο παιχνίδι. Όποιος θέλει να μας βρει, μας βρίσκει...Άλλο το ότι έχετε αναπτύξει μία νοοτροπία του τύπου GM κάνε μου PM. Όπως βλέπετε και εσείς υπάρχουν αρκετά πράγματα που πρέπει να ασχοληθούμε με τον Server, γιαυτό το λόγο μπορεί να καθυστερήσει και η απάντηση σε ένα μήνυμα ή να μην δούμε κάποιον που βρίζει στο Chat...Όμως αν δεν υπάρχει μήνυμα γιατί περιμένει ο άλλος να του στείλουμε εμείς...δεν θα υπάρξει ούτε και απάντηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NoobKilleR

NoobKilleR


Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2015
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Αξίζει επιβράβευση. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αξίζει επιβράβευση.   Αξίζει επιβράβευση. I_icon_minitimeΠαρ 27 Νοε - 1:28

Η Δ.Ο δέχεται PM δεν στέλνει αυτό το γνωρίζω τουλάχιστον εγώ... Όποιος θέλει η Wiki είναι επισεις βοηθητική... Όσον αφορά όμως την βωμολοχία μέσα στο Server πιστεύω θα συμφωνήσουν και άλλη μαζί μου οτι δεν δίνονται οι κατάλληλες τιμωρίες...Φιλικά πάντα και λέγοντας την άποψη μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fallenfriendsmt2.weebly.com/
Heroke

Heroke


Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 15/11/2015
Ηλικία : 26
Τόπος : Σαμος

Αξίζει επιβράβευση. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αξίζει επιβράβευση.   Αξίζει επιβράβευση. I_icon_minitimeΠαρ 27 Νοε - 2:04

GTP
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αξίζει επιβράβευση.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League Of Gods-Metin2 Forum :: Γενική κατηγορία :: Γενική Συζήτηση-
Μετάβαση σε: