League Of Gods-Metin2 Forum
Σας καλωσορίζουμε στο Forum του νέου ελληνικού Private Server , League Of Gods! Για να κάνετε σύνδεση στο Forum πρέπει να έχετε λογαριασμό!
Για δημιουργία λογαριασμού πηγαίντε στην εγγραφή!
Εάν έχετε ήδη λογαριασμό απλά πατήστε Σύνδεση!

Η Δ.Ο του League Of Gods!

SiteΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
LoG Status: Server:Online Chars:Online Ch1:Online Ch2:Online Ch3:Offline

Μοιραστείτε | 

Πως σας φαίνεται το παιχνίδι??

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
[BA]NaSty
Board Admin
Board Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2013

ΔημοσίευσηΘέμα: Πως σας φαίνεται το παιχνίδι??   Δευ 23 Νοε - 16:23

Καλησπέρα σε όλους! Ο Server βλέπουμε ότι πάει πολύ καλά και χαιρόμαστε που σας αρέσει. Όπως βλέπετε, καθημερινά προσπαθούμε να τον βελτιώσουμε έτσι ώστε να είναι αρεστός σε ένα μεγάλο ποσοστό παιχτών. Θα θέλαμε σε αυτή την δημοσίευση να πάρουμε ένα μικρό feedback από όλους σας. Αυτό που εννοώ είναι να μας πείτε τι σας αρέσει στον Server, τι όχι και τι θα θέλατε να είναι διαφορετικό... Αυτό θα μας βοηθήσει στο να καταλάβουμε τι πραγματικά θέλετε και στο να εντοπίσουμε κάποια πράγματα τα οποία δεν είναι "καλοστημένα" στο παιχνίδι... Αυτή η δημοσίευση μπορεί να γίνει ορατή σε όλους αλλά μπορούν να απαντήσουν μόνο όσοι έχουν λογαριασμό στο Forum, γιαυτό κάντε τον κόπο να δημιουργήσετε ένα acc και να μας απαντήσετε..δεν θα σας πάρει πάνω από 5'.

~ Η Δ.Ο του League Of Gods ~

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GreenEyes_94

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 01/11/2015

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως σας φαίνεται το παιχνίδι??   Δευ 23 Νοε - 16:29

γνωμη μου αν και ειμαι BM καλο θα ηταν να βαζατε μαγικη δροσια στα μανιταρια εστω και με λιγο % πιθανοτητα να βγει ολοι οι αλλοι χαρακτηρες δεν εχουν καθολου DMG

Never give up  [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]  [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

N0rD

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2015

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως σας φαίνεται το παιχνίδι??   Δευ 23 Νοε - 16:32

το μονό που έχω να πω είναι να αλλάξει η μαγική αντίσταση όπως είχα πει και στο άλλο ποστ δλδ μέχρι να κάνουμε φουλλ επικ αρμορ π δεν είναι κ ευκολο..θελεις πολλές ώρες παιχνιδιου..μεχρι τότε όλοι οι σούρα βμ και σαμάνοι healer θα είναι τοπ...ένα έχω να πω βάλτε έστω δροσιές η αλλάξτε τα βονους μην αναγκαζόμαστε να κάνουμε δονατε στον σερβερ για να ευχαριστηθούμε το γαμε

jimakos

Αριθμός μηνυμάτων : 2

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως σας φαίνεται το παιχνίδι??   Δευ 23 Νοε - 16:32

την αναγεννηση στα μετιν να την μειωσετε η να αυξήσετε τα μετιν ..!!! αλλα δεν ειναι και προβλημα αυτο....!!!!
Scarlet

Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 17/11/2015
Τόπος : Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως σας φαίνεται το παιχνίδι??   Δευ 23 Νοε - 16:36

Καλησπέρα.... θα ήθελα να μπει δαχτυλίδι αποθήκης... εκτός από αυτό ο server δεν έχει προβλήματα (εκτός από αρκετά προβλήματα μετάφρασης) και αυτό που χαλάει εμένα και το μεγαλύτερο ποσοστό των μη donate παικτών είναι οτι θα πρέπει να βγάζουμε δονατε αντικείμενα από εβεντ.. ενώ καλό θα ήταν να βγαίνουν με διαφορετικό τρόπο (όχι βοσσ ή μετιν αλλά κάτι νέο κάτι ωραίο... -.-)
Το damage των παικτών μέχρι τώρα είναι οκ... αν και δεν πήγα 270 να γίνω PVP δεν έχω ακούσει οτι είναι τρελό Unbalanced... για το Exp θα πρότεινα κάθε Σ/Κ να αυξάνεται το EXP rate από 200% σε 400% για 8 ώρες... επίσης για τα events κατά την άποψη μου είναι άθλια... και αντί αυτού θα κάνω την πρόταση μου: εβδομαδιαίο event πρόγραμμα (που υπάρχει ήδη και ήταν καλή σκέψη) το οποίο θα χωρίζεται στα εξής: μέρες με EXP events (μικρά και μεγάλα level), DROP events (απήχηση στα μεγαλύτερα level όπως το περασμένο event), PVP events (arena?), OTHER events (γενικά events που δεν ανήκουν στις παραπάνω κατηγορίες (βρες τν GM? αυξημένη πιθανότητα μανιταριών? κουτιά φεγγαριού? κτλ.. έχω άπειρες ιδέες απλά βαριέμαι να γράφω τώρα... αν θέλετε σας κάνω ένα πρόγραμα μιας εβδομάδας event να μου πείτε γνώμη... το πρόγραμμα θα φροντίσω να είναι μετρημένο για όλα τα level αλλά και για την ισσοροπία της δυσκολίας ( να μην ξεφεύγει πολύ από την υπάρχουσα δυσκολία).
NoobKilleR

Αριθμός μηνυμάτων : 14
Τόπος : Αθήνα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως σας φαίνεται το παιχνίδι??   Δευ 23 Νοε - 16:44

Σε όλα συμφωνώ με τους προλαλήσαντες και θα ήθελα να προσθέσω οτι θα χρειαστεί να μπουν και άλλα Boss στο map 240lv καθως είναι μόνο 2/ch και το ένα είναι Bugαρισμενο.
http://fallenfriendsmt2.weebly.com/
4Greven

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2015

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως σας φαίνεται το παιχνίδι??   Δευ 23 Νοε - 17:02

Καλό το παιχνίδι μετρημένο με δύσκολο exp και λοιπά. Θα πρότεινα περισσότερα διαφορετικά Pet's (αρκετά δύσκολο να τα αποκτήσεις) και mount system..(Mount System όπως και δίποτε, δίνει διαφορετικό στιλ παιχνιδιού και κάτι που θα δώσει 5 με 10 ώρες ασχολίας...) Ψαράς: 15 Χρυσόψαρα με τόσο χαμηλό ποσοστό επιτυχίας ενώ αλχημιστής/βιολόγος αρκετά εύκολο στο να μαζέψεις αυτά που θέλουν και να πετύχουν... θέλω περίπου 6 χρυσόψαρα για να κάνω την Q ενώ του έχω πάει πάνω από 30...! Συνεχίζω λέγοντας πως θα μπορούσαν τα Epic του poison Να δίνουν κάτι παραπάνω από αυτά που δίνουν τώρα... και λέω.. 750χ3 στα μανιτάρια για να γίνει το 1ο Επικ (Θα το αναβαθμίσουν όλοι, αυτό που δεν θα αναβαθμίσουν είναι το 1ο επικ σε 2ο..no worth)

Συνοψίζοντας, Διόρθωση στις: αποστολές, σε μερικά μαπ με αύξηση τεράτων (μετιν,βοςς είναι κομπλέ) Mount System, pet system και συμμάζεμα αντικειμένων.
RipeR

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως σας φαίνεται το παιχνίδι??   Τρι 24 Νοε - 14:47

Εγω θα ελεγα να κανετε κατι με τα ντονειτ γιατι πολλα ατομα παρατανε για αυτα Wink
cracked

Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2015

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως σας φαίνεται το παιχνίδι??   Τρι 24 Νοε - 18:05

Το Spawn στα boss Μεδουσα ειναι χαλια..

jimakos

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως σας φαίνεται το παιχνίδι??   Τετ 25 Νοε - 14:52

καντε κατι με το spawn στην μεδουσα !!!!
UchihaClan

Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2015
Τόπος : menidi

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως σας φαίνεται το παιχνίδι??   Τετ 25 Νοε - 14:54

θελη λιγο πιο γριγορα τα metins +οτι χριαζομαστε GM αα και καντε κατι μετα BOSS δεν φτανουν για ολους
Darlick

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2015

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως σας φαίνεται το παιχνίδι??   Τετ 25 Νοε - 15:24

polu xalia se thema magiki antistasi s kovei o kathe xazos apo 100 lvl kai panw 25k aplo me douleuete sunerthete kai ftiaxte dmg mpas kai doume aspir mera
Zeref

Αριθμός μηνυμάτων : 4

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως σας φαίνεται το παιχνίδι??   Πεμ 26 Νοε - 16:03

όλα μια χαρά το μόνο αρνητικό είναι πως υπάρχει έλληψει ΓΜ. Και ότι δεν έχει ακόμα την Ιδανική Ισσοροπία . αν γινει κατι με τις δροσιες να ανεβουν % θα ειναι ιδανικο!
Κατα τα αλλα ολα κομπλε
Heroke

Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 15/11/2015
Τόπος : Σαμος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως σας φαίνεται το παιχνίδι??   Παρ 27 Νοε - 3:30

H ENTUPWSH MOY EINAI OTI O SERVER EINAI GTP

Jana

Πως σας φαίνεται το παιχνίδι??
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
League Of Gods-Metin2 Forum :: Γενική κατηγορία :: Γενική Συζήτηση-
Μετάβαση σε: